به دنبال راهی برای به دست آوردن بیت کوین رایگان و بدون هزینه هستید؟ بله، درست متوجه شدید می توانید بیت کوین را بدون خریداری نیز به دست آورید.

البته بسیاری از افراد موافق این روش نیستند، زیرا مقدار بیت کوین رایگان به دست آمده از این راه زیاد نبوده و این کار را فقط وقت تلف کردن می دانند. اما با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در آینده ممکن است همین ساتوشی های ناقابل تبدیل به سکه های طلای با ارزشی شوند که هیچ کسی فکرش را هم نمی کرده است.

در این مطلب از سایت ای کلابز تصمیم گرفته ایم تا 5 راه برای به دست آوردن بیت کوین رایگان را به شما آموزش دهیم، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

اولین راه کسب بیت کوین رایگان. فاست

5 راه دریافت بیت کوین رایگان

فاست یکی از راه های ساده برای کسب رایگان بیت کوین است، در این روش شما با اختصاص زمان و دیدن تبلیغ، کلیک یا انجام مأموریت های ساده بیت کوین رایگان به دست می آورید. البته بعضی از سایت ها به صورت پنهان از کارت گرافیک یا سی پی یو دستگاه شما برای استخراج استفاده می کنند. در نتیجه بهتر است مراقب این موضوع باشید.

در اصل معنی فاست (Faucet) شیر آب است که کاملاً مناسب این سایت ها انتخاب شده است. زیرا مقدار بیت کوین رایگان که این سایت ها به شما می دهند، همانند قطره های آب بوده و فشار چندانی ندارد!

به عنوان مثال در ازای چند دقیقه وقت خود که در این سایت ها سپری می کنید و روی دکمه Claim کلیک می کنید، به شما چند ساتوشی تقدیم خواهد شد. همچنین بعد از رسیدن میزان ساتوشی های شما به حد نصاب امکان برداشت درآمد خود را خواهید داشت.

نکته بسیار مهم برای دریافت بیت کوین رایگان انتخاب درست سایت های کلیکی است، زیرا بعضی از سایت ها پانزی بوده و به صورت زیرمجموعه گیری فقط وقت شما را تلف می کنند. سپس هنگامی که زمان برداشت پول شما می رسد به هر بهانه ای از واریز بیت کوین رایگان شما سر باز می زنند.

 

چطور سایت فاست قابل اعتماد پیدا کنیم؟

یکی از بهترین و معتبرترین سایت ها برای آشنایی با سایت های فاست بیت کوین رایگان سایت foxyrating است. شما با مراجعه به این سایت می توانید بهترین سایت های بازی برای دریافت بیت کوین رایگان، فاست های ارز دیجیتال و حتی کسب درآمد از طریق تبلیغات کلیکی را بیابید.

در داخل سایت فاکسی ریتینگ نیز بعد از انتخاب دسته بندی مورد نظر، بهترین سایت ها بر اساس میزان اعتماد دسته بندی شده و بهترین سایت ها دارای رتبه های 1 تا 10 هستند.

در حال حاضر معتبرترین و قابل اعتمادترین سایت های کسب بیت کوین رایگان که بسیاری از ایرانیان نیز از آن استفاده می کنند تعداد محدودی است که در ادامه مقاله آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

1. کوینتیپلای (Cointiply)

سایت Cointiply یکی از معتبرترین سایت ها در ایران است که بسیاری از ایرانیان در آن فعالیت دارند. البته در حال حاضر چند روزی است که این سایت از سمت ایران فیلتر شده است ولی این اتفاق تازگی ندارد و به زودی این سایت به چرخه فعالیت خود بازخواهد گشت. امکان کسب درآمد از شیوه هایی مثل مشاهده تبلیغات، زیرمجموعه گیری، تماشای ویدئو و انجام مأموریت های کوچک نیز امکان پذیر است.

 

2. سایت adbtc

یکی دیگر از سایت های فوق العاده برای کسب درآمد از طریق بیت کوین رایگان سایت adbtc است. این سایت در حال حاضر فعال بوده و بعد از عضویت در آن می توانید با دیدن تبلیغات چند ساتوشی به عنوان پاداش دریافت کنید.

 

3. سایت های Moon

بیت کوین رایگان

سایت های مون یا همان Moon یک مجموعه کامل برای دریافت انواع ارزهای دیجیتال است که یکی از آن ها بیت کوین است. شما با ثبت نام در این سایت می توانید با گذشت چند دقیقه یک بار بر روی دکمه Claim کلیک کرده و ساتوشی های رایگان خود را دریافت کنید.

در حال حاضر این مجموعه ارزهای دیجیتال معروف دیگری مثل لایت کوین، بیت کوین کش، دوج کوین، دش و … را پشتیبانی می کند که برای دریافت هرکدام باید در سایت مجزایی ثبت نام کنید. نکته مهم برای برداشت این است که این سایت ها درآمد شما را مستقیماً به کیف پول شما واریز نخواهند کرد.

برای دریافت بیت کوین رایگان کسب شده از این سایت ها باید از کیف پول های ارز دیجیتال میکرو استفاده کنید. در حال حاضر معروف ترین کیف پول های میکرو اکسپرس و فاست پی هستند.

 

دومین راه کسب بیت کوین رایگان. زیرمجموعه گیری

شما می توانید با عضویت در تمامی سایت های فاست که در بالا به آن اشاره کردیم و زیرمجموعه گیری شروع به کسب درآمد از طریق زیر شاخه های خود کنید. البته سایت های بیشتری نیز برای کسب درآمد از طریق زیرمجموعه ها وجود دارد که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.

 

3. صرافی های ایرانی و خارجی

یکی از راه های ساده برای زیرمجموعه گیری و کسب بیت کوین رایگان، زیر مجموعه گیری در صرافی های ایرانی است. بعضی از صرافی های ایرانی در قبال معرفی افراد به صرافی و خرید و فروش آن ها به شما درصدی را به عنوان پاداش می دهد که می توانید از این فرصت برای کسب بیت کوین رایگان استفاده کنید.

علاوه بر این صرافی های مطرحی همچون بایننس (Binance) نیز به ازای معرفی زیر مجموعه و خرید، فروش یا ترید آن ها به شما درصد قابل توجهی را پاداش خواهد داد. در نتیجه شما با وقت گذاشتن و تلاش برای گرفتن زیرشاخه نیز می توانید به درآمد خوبی در حوزه ارز دیجیتال برسید.

 

4. نرم افزارهای استخراج بیت کوین

یکی دیگر از راه های کسب بیت کوین رایگان که بسیاری از افراد در ایران و کشورهای خارجی از آن استفاده می کنند. نرم افزارهای کامپیوتری و موبایلی استخراج ارز دیجیتال است. شما می توانید از طریق زیرمجموعه گیری در این نرم افزارها نیز درآمد بیت کوین داشته باشید.

 

نتیجه گیری کسب بیت کوین رایگان

همینطور که دیدید راه های بسیار زیادی برای کسب بیت کوین رایگان وجود دارد که ما در این مطلب فقط به بعضی از بهترین های آن ها اشاره کردیم. شما می توانید با جستجوی ساده در اینترنت به زبان انگلیسی سایت های بسیار زیادی را پیدا کنید. اگر سایت خوبی را برای کسب بیت کوین رایگان می شناسید حتماً در قسمت نظرات با مخاطبان سایت ای کلابز به اشتراک بگذارید تا همه دوستان استفاده کنند.

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار