اگر شماهم این روزها در فکر به دست آوردن بیت کوین هستید ولی تمایلی به پرداخت پول بابت آن ندارید. یکی از راه های کسب بیت کوین به صورت رایگان، دریافت آن از طریق بازی های کامپیوتری و موبایلی است.

بله درست متوجه شدید حتی می توانید به ازای بازی کردن نیز صاحب این ارز دیجیتالی گرانبها شوید. البته میزان بیت کوینی که در قبال بازی کردن به دست می آورید آنقدرها هم زیاد نبوده و فقط در صورت زیرمجموعه گیری یا صبر زیاد صاحب مقدار قابل توجهی بیت کوین برای فروش یا سرمایه گذاری خواهید شد.

اما اگر اهل بازی کردن هستید و وقت زیادی را پای بازی های کامپیوتری و موبایلی می گذارید، چه بهتر که در ازای بازی کردن مقداری پاداش دریافت کنید. مگر پاداشی ارزشمندتر از بیت کوین هم داریم؟

1. بازی بیت کوین رایگان: Cryptomining کریپتوماینینگ

یکی از بازی های جذابی که می توانیم در اولین مرحله خدمتتان معرفی کنیم. بازی مدیریت استخراج ارزهای دیجیتال مختلف است. در این سایت شما بعد از عضویت از طریق لینک زیر کافی است با استفاده از انرژی خود شروع به ماین کردن ارز دیجیتال دلخواه خود کنید. یکی از گزینه های انتخابی برای شروع استخراج، بیت کوین است.

اما دقت داشته باشید که اگر گزینه های دیگر را برای استخراج انتخاب کنید بدون شک سود بیشتری به دست خواهید آورد.
برای عضویت داخل اولین سایت بازی دریافت بیت کوین رایگان بر روی لینک روبرو کلیک کنید: سایت بازی کریپتومانینگ گیم

همچنین این سایت دارای پاداش روزانه، ارتقاء مرحله به مرحله و بازی های مختلف برای کسب بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. می توانید با گشت و گذار در بخش world پاداش های مختلف جمع آوری کرده و کارت های بازی خود را ارتقا دهید.

 

2. بازی بیت کوین رایگان: بازی پرندگان

یکی از بازی های پرطرفدار دیگر که این روزها افراد بسیاری در سایت های مشابه آن فعال هستند. سایت بازی پرندگان است که در آن با امتیاز خود می توانید پرنده خریداری کرده و با جمع آوری و فروش تخم مرغ ها درآمد دلاری یا بیت کوین دریافت کنید.

بازی بیت کوین رایگان

علاوه بر این گزینه شما می توانید بعد از ثبت نام در سایت بازی بیت کوین رایگان به صورت روزانه از بخش Daily Bonus پاداش فعالیت روزانه خود را دریافت کنید. البته توجه داشته باشید که اگر قصد فعالیت یا سرمایه گذاری در چنین سایت هایی را دارید، بلافاصله بعد از عضویت در سایت به شما پیشنهاد تخفیفی داده می شود که تنها 1 ساعت فعال بوده و بعد از آن باید پرنده ها را به قیمت واقعی خریداری کنید.

برای ثبت نام در سایت بازی پرندگان روی لینک مقابل کلیک کنید: سایت بازی پرندگان

 

3. بازی بیت کوین رایگان: بازی همستر

یکی دیگر بازی بیت کوین رایگان کامپیوتری برای کسب بیت کوین رایگان، بازی همستر است که شما در آن نقش فردی را دارید که در اتاق خود شروع به استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر می کند. او از طریق بازی کردن از بخش Games اقدام به افزایش هش ریت استخراج خود می کند. در نتیجه هرچقدر شما بیشتر بازی آنلاین انجام دهید، سرعت استخراج ارزهای دیجیتال شما افزایش خواهد یافت.

بعد از رسیدن میزان بیت کوین استخراج شده نیز می توانید برای خودتان قفسه و ماینر خریداری کرده و در همان اتاق کوچک خود فارم راه بیندازید. یکی از امتیازات این بازی داشتن بازی های آنلاین جذاب است که با بازی کردن در آن سیستم شخصی (کامپیوتر) شما ارتقا یافته و در نتیجه می توانید بیت کوین بیشتری استخراج کرده و از فروشگاه اسیک های بهتری را خریداری کنید.

برای ثبت نام و شروع بازی در سایت بازی بیت کوین رایگان همستر بر روی لینک مقابل کلیک کنید: سایت بازی همستر

 

4. بازی بیت کوین رایگان: بازی موبایلی هورا

یکی دیگر از بازی های موبایلی معروف که مربوط به استخراج ارز دیجیتال هورا بوده و بسیاری از ایران در آن فعالیت دارند. بازی موبایلی هورا Hora است. این بازی که به کریپتو ماینر معروف است رابط کاربری فوق العاده جذابی داشته و شما در آن مدیریت چندین فارم بزرگ را برعهده خواهید داشت و می توانید با دیگر بازیکنان آنلاین رقابت کنید.

در این بازی ساده تنها با کلیک کردن بر روی گزینه های موجود در موقعیت های مختلف ماینینگ، ماینرها را فعال کرده و استخراج تان شروع خواهد شد. در پایان هر فصل نیز امتیاز شما در قالب ارز دیجیتال Hora در حساب بازی موجود می شود که می توانید آن را به تراست ولت خود منتقل کنید. زیرا این توکن فقط در دو کیف پول تراست ولت و ترون لینک پشتیبانی می شود.

برای دانلود این بازی موبایلی ارز دیجیتال بر روی لینک مقابل کلیک کنید: ماینر گیم

 

5. بازی بیت کوین رایگان: بازی کامپیوتری کیوتیز Cuties

این بازی بیت کوین رایگان کامپیوتری یکی از جذاب ترین بازی ها در بین کاربران بلاکچین است که توسط یک شرکت معتبر طراحی و اجرایی سازی شده است. در این بازی شما با استفاده از گربه یا حیوانات دیگری که خریداری می کنید در ماجرایی جویی شرکت کرده و پیروز شده یا شکست می خورید.

در بازی کیوتیز هر حیوان دارای ارزش دلاری به خصوصی است در نتیجه می توان اقدام به خرید و فروش حیوانات خود نمود. همچنین یکی از قابلیت های جذاب این بازی تولید مثل آن است که در آن می توانید دو گونه از حیوانات را با یکدیگر جفت کرده و کودکان آن ها را برای بازی یا فروش استفاده کنید.

برای ثبت نام در سایت کیوتیز (بازی بیت کوین رایگان) و دریافت اولین حیوان خانگی رایگان خود بر روی لینک مقابل کلیک کنید: بازی کیوتیز 

 

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار