یک آلت‌کوین کاملاً جدید به نام دایمنشن (DYM)، پس از اینکه شبکه اصلی آن در اوایل هفته گذشته فعال شد، در سه روز گذشته بیش از ۹۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

دایمنشن یک بلاکچین لایه ۱ ماژولار است که توسعه‌دهندگان بازی‌ها، پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و ان‌اف‌تی‌ها می‌توانند از امکانات آن بهره ببرند. این پروژه اولین بلاک و توکن بومی خود را صبح روز سه‌شنبه هفته گذشته راه‌اندازی کرد.

توکن DYM، در حال حاضر در رتبه ۶۵ رده‌بندی دارایی‌های دیجیتال از نظر ارزش بازار قرار دارد. همچنین قیمت این توکن که در زمان عرضه، ۳.۹۵ دلار بود، در حال حاضر به ۷.۷۵ دلار رسیده است.

 

 

 

خدمات پک کامل وریفای صرافی و بروکرهای ترید

یکبار هزینه کنید، با خیال راحت در معتبرترین صرافی ها وبروکرهای دنیا ترید کنید

 

وریفای تضمینی صرافی ها و بروکرها با ارائه پکیج مدارک کامل شامل پاسپورت، آیدی کارت، گواهینامه و قبض

وریفای صرافی و بروکرها و سایت های فریلنسری

پشتیبانی کامل و تضمین انجام وریفای

کیفیت مدارک با بالاترین کیفیت ممکن

پشتیبانی 24 ساعته

چاپ مدارک با مشخصات دلخواه فرد

وریفای صرافی های معتبر بایننس، کوکوین، کوین بیس، مکسی و بروکرها

 

تماس برای تهیه پکیج وریفای و اطلاع از شرایط با آیدی زیر:

https://t.me/binanceverificate

ثبت پیام برای وریفای

 

 

 

بایننس به سرعت پشتیبانی از معاملات DYM را در روز سه شنبه آغاز کرد. این صرافی، با برچسبی به نام «seed»، جدید بودن این توکن را به اطلاع کاربران خود می‌رساند.

این برچسب اغلب برای پروژه‌های با نقدینگی پایین‌تر که ممکن است در مقایسه با سایر توکن‌های فهرست‌شده، نوسانات بالاتری را تجربه کنند، استفاده می‌شود.

بایننس از کاربرانی که دارایی‌هایی با برچسب‌ seed دارند می‌خواهد هر ۹۰ روز یک بار آزمون‌هایی را بگذرانند تا اطمینان حاصل شود که این افراد از خطرات معامله چنین توکن‌هایی آگاه هستند.

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار