در پی ادامه رشد قیمت بیت کوین، وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال در حال مطلوب‌تر شدن است. در همین راستا، میم‌کوین‌ها در حال آماده شدن برای صعود گسترده هستند. در ادامه به معرفی چند مورد از میم‌کوین‌هایی که پتانسیل رشد ۱۰ برابری دارند می‌پردازیم.

دوج‌کوین

دوج‌کوین (DOGE) که ابتدا صرفاً برای سرگرمی ایجاد شده بود، اکنون به یک ارز دیجیتال با طرفداران پرشمار تبدیل شده است. این توکن اکنون در جامعه میم‌کوین‌ها پیشتاز است و فراتر از سرگرمی، می‌تواند سودهای قابل‌توجهی را ایجاد کند.

دوج‌کوین، در حال حاضر با رشدی ۱.۳۵ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۰۸۰۷۹ دلار قیمت دارد. این میم‌کوین، یکی از کاندیداهای بالقوه برای ایجاد بازدهی چشمگیر طی روند صعودی آتی است.

شیبا اینو

شیبا اینو (SHIB) که به ‌عنوان «قاتل دوج کوین» ایجاد شد، با حمایت جامعه، جایگاه خود را در دنیای ارزهای دیجیتال به دست آورده است. شیبا مجموعه‌ای از نوآوری‌ها را به ارمغان می‌آورد که می‌تواند باعث پیشی گرفتن آن از سایر میم‌کوین‌ها شود.

شیبا اینو، دومین میم‌کوین از نظر ارزش بازار، ۰.۰۰۰۰۰۹۳۰۲ دلار قیمت دارد. این توکن طی ۳۰ روز گذشته، افزایشی ۲.۲۰ درصدی را تجربه کرده است اما پتانسیل بالایی برای رشد در بازار صعودی آتی دارد.

بانک

بانک (BONK) که یکی از میم‌کوین‌های اکوسیستم سولانا است، با وعده ارائه تراکنش‌های سریع و کارمزد پایین ایجاد شده است. با توجه به اینکه این میم‌کوین نسبت به سایرین جدید‌تر است، فرصت خوبی برای گسترش نفوذ خود در جامعه دارد.

بانک در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۱۲۸۱ دلار قیمت دارد و طی هفته گذشته افزایشی ۱۲.۰۷ درصدی را تجربه کرده است. علاقه معامله‌گران و کارمزدهای پایین می‌تواند به عنوان کاتالیزور افزایش بیشتر قیمت آن عمل کند.

 

 

 

 

خدمات پک کامل وریفای صرافی و بروکرهای ترید

یکبار هزینه کنید، با خیال راحت در معتبرترین صرافی ها وبروکرهای دنیا ترید کنید

 

وریفای تضمینی صرافی ها و بروکرها با ارائه پکیج مدارک کامل شامل پاسپورت، آیدی کارت، گواهینامه و قبض

وریفای صرافی و بروکرها و سایت های فریلنسری

پشتیبانی کامل و تضمین انجام وریفای

کیفیت مدارک با بالاترین کیفیت ممکن

پشتیبانی 24 ساعته

چاپ مدارک با مشخصات دلخواه فرد

وریفای صرافی های معتبر بایننس، کوکوین، کوین بیس، مکسی و بروکرها

 

تماس برای تهیه پکیج وریفای و اطلاع از شرایط با آیدی زیر:

https://t.me/binanceverificate

ثبت پیام برای وریفای

 

 

 

 

بون

بون (BONE) توکن حاکمیتی اکوسیستم شیباسواپ (ShibaSwap) است که کاربرد بیشتری نسبت به اکثر میم‌کوین‌ها دارد. این توکن نقش مهمی در رشد صرافی غیرمتمرکز شیباسواپ خواهد داشت.

بون در حال حاضر، ۰.۶۲۹ دلار قیمت دارد و رشد ۳۰ روزه آن، ۸.۳۷ درصد بوده که نشان‌دهنده کاربرد روزافزون آن در فضای دیفای (DeFi) و پتانسیل بازدهی قابل توجه آن در آینده است.

هونک

هونک (HONK) اگرچه میم‌کوینی کمتر شناخته شده است، اما ماهیت جذاب و پتانسیل آن برای رشد‌های ناگهانی، آن را به یک گزینه عالی برای کسب سود تبدیل کرده است.

در حال حاضر هونک با قیمت ۰.۰۰۷۷۲۸ دلار معامله می‌شود و در هفت روز گذشته شاهد رشد چشمگیر ۲۱۳.۷۲ درصدی بوده است. این افزایش قابل توجه از ظرفیت آن برای ارائه سود‌های کلان در بازار صعودی آتی حکایت دارد.

لیش

لیش (LEASH) که در ابتدا به عنوان یک توکن ریبیس (rebase token) ایجاد شده بود، طی تغییر استراتژی به یک دارایی کمیاب در اکوسیستم شیبا اینو تبدیل شده است.

لیش با عرضه محدود و اتصال به اکوسیستم شیبا، چشم‌انداز سرمایه‌گذاری جذابی را ارائه می‌دهد که می‌تواند سود قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

لیش که به قاتل دوج معروف است، در حال حاضر ۲۷۱.۷۲ دلار قیمت دارد. این توکن طی ۳۰ روز گذشته رشد قیمت ۷.۹۱ درصدی را تجربه کرده و آماده رشد بیشتر در بازار صعودی پیش رو است.

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار