مدت کوتاهی پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه میم کوین بانک (BONK) مبتنی بر بلاکچین سولانا ممکن است به زودی در پلتفرم معاملاتی ریوالوت (Revolut) لیست شود، قیمت این رمزارز به میزان قابل‌توجهی افزایش یافت.

بر اساس اطلاعیه منتشرشده توسط بانک دائو (BonkDAO) در تاریخ ۱۴ فوریه، ریوالوت قرار است یک «کمپین یادگیری و کسب درآمد» را برای بانک اجرا کند که هدف آن، افزایش تعداد کاربران این میم کوین تا ۵۰۰ هزار نفر است.

به گفته بانک دائو، ریوالوت در حال حاضر ۳۸ میلیون کاربر دارد و دارای مجوز بانکی در بیش از ۵۰ کشور است، به این معنی که برای رسیدن به هدف خود در رابطه با میم کوین بانک، فقط باید ۱٫۳ درصد از کاربران ریوالوت درگیر شوند.

 

 

 

 

خدمات پک کامل وریفای صرافی و بروکرهای ترید

یکبار هزینه کنید، با خیال راحت در معتبرترین صرافی ها وبروکرهای دنیا ترید کنید

 

وریفای تضمینی صرافی ها و بروکرها با ارائه پکیج مدارک کامل شامل پاسپورت، آیدی کارت، گواهینامه و قبض

وریفای صرافی و بروکرها و سایت های فریلنسری

پشتیبانی کامل و تضمین انجام وریفای

کیفیت مدارک با بالاترین کیفیت ممکن

پشتیبانی 24 ساعته

چاپ مدارک با مشخصات دلخواه فرد

وریفای صرافی های معتبر بایننس، کوکوین، کوین بیس، مکسی و بروکرها

 

تماس برای تهیه پکیج وریفای و اطلاع از شرایط با آیدی زیر:

https://t.me/binanceverificate

ثبت پیام برای وریفای

 

 

 

  

طبق گزارش‌ها، کاربران ریوالوت برای شرکت در کمپین «یادگیری و کسب درآمد» آن، ۱٫۲ میلیون دلار پاداش دریافت خواهند کرد.

در زمان نگارش این خبر، این کمپین همچنان منتظر تایید رسمی بانک دائو است. تاکنون، هفت نفر از ۱۲ عضو رای‌دهنده بانک به این کمپین رای مثبت داده‌اند و تنها یک رای دیگر برای رسیدن به حد نصاب تایید لازم است. در صورت تایید نهایی، این کمپین در دو مرحله اجرا خواهد شد.

اولین مرحله شامل آغاز پشتیبانی از BONK در پلتفرم ریوالوت، با هدف رشد آن برای یک تا دو ماه اول است. پس از آن هم، «کمپین یادگیری و کسب درآمد» راه‌اندازی خواهد شد.

در زمان نگارش این خبر، میم کوین بانک با قیمت ۰٫۰۰۰۰۱۴۱۵ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۲ درصد رشد دارد.

در همین حال، شایعاتی هم به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه BONK به زودی در لیست پلتفرم رابین‌هود (Robinhood) نیز قرار خواهد گرفت، اما هنوز اطلاعیه رسمی در این مورد وجود ندارد.

 

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار