از زمان بازگشت قیمت بیت کوین به بالای ۴۰٬۰۰۰ دلار، بازار نوسانات بسیار کمی را تجربه کرده است. این در حالی است که داده‌های درون‌زنجیره‌ای نشان می‌دهد بخشی از نهنگ‌های در حال بزرگترکردن سرمایه‌گذاری‌های خود و برخی احتمالاً در حال فروش هستند.

به گزارش کریپتو پوتیتو، داده‌های پلتفرم تحلیلی سانتیمنت نشان می‌دهد برخی از بزرگترین سرمایه‌گذاران بیت کوین درون شبکه، در روزهای اخیر که بازار تغییر ویژه‌ای نداشته است، مشغول جابه‌جایی دارایی خود بوده‌اند.

همان طور که از نمودار بالا پیداست، تعداد آدرس‌هایی که بین ۱۰۰ تا ۱٬۰۰۰ واحد بیت کوین در اختیار دارند، طی کمتر از ۷ روز گذشته ۱.۱درصد کاهش یافته است. هم‌اکنون ۱۳٬۷۳۵ آدرس با این مشخصات در شبکه بیت کوین وجود دارد که پایین‌ترین سطح از نوامبر ۲۰۲۲ (آبان ۱۴۰۱) محسوب می‌شود؛ یعنی زمانی که بازار به‌طور کلی به خاطر ورشکستگی صرافی FTX سقوط کرده بود.

 

 

 

خدمات پک کامل وریفای صرافی و بروکرهای ترید

یکبار هزینه کنید، با خیال راحت در معتبرترین صرافی ها وبروکرهای دنیا ترید کنید

 

وریفای تضمینی صرافی ها و بروکرها با ارائه پکیج مدارک کامل شامل پاسپورت، آیدی کارت، گواهینامه و قبض

وریفای صرافی و بروکرها و سایت های فریلنسری

پشتیبانی کامل و تضمین انجام وریفای

کیفیت مدارک با بالاترین کیفیت ممکن

پشتیبانی 24 ساعته

چاپ مدارک با مشخصات دلخواه فرد

وریفای صرافی های معتبر بایننس، کوکوین، کوین بیس، مکسی و بروکرها

 

تماس برای تهیه پکیج وریفای و اطلاع از شرایط با آیدی زیر:

https://t.me/binanceverificate

ثبت پیام برای وریفای

 

 

 

با این حال، تمام داده‌ها منفی نیستند. در حالی که بخشی از سرمایه‌گذاران کوچک‌تر پس از تأیید ETFهای نقدی در ایالات متحده دارایی خود را نقد کرده‌اند، آدرس‌های بزرگتر رفتار کاملاً متفاوتی از خود به نمایش گذاشته‌اند.

در این بازه زمانی ۶ روزه که روی نمودار مشخص شده است، تعداد آدرس‌هایی که بین ۱٬۰۰۰ تا ۱۰٬۰۰۰ BTC موجودی دارند ۲.۵درصد افزایش یافته است. به بیان دیگر، در این مدت ۴۷ آدرس جدید با این مشخصات طی این مدت کوتاه در شبکه بیت کوین ایجاد شده است. در حال حاضر ۱٬۹۵۸ آدرس با این وضعیت در شبکه بیت کوین موجود است که بالاترین سطح از نوامبر ۲۰۲۲ محسوب می‌شود.

بیت کوین هم‌اکنون برای عبور از ۴۴٬۰۰۰ دلار تلاش می‌کند و تا این لحظه در انجام این کار ناموفق ظاهر شده است. قیمت طی ۷ روز گذشته نیز مجموعاً ۳درصد رشد کرده است.

 

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار