احتمالاً بارها کلماتی نظیر ترید و تریدر را شنیده اید ولی نمی دانید دقیقاً به چه معناست. اگر بخواهیم در جمله ترید را تعریف کنیم به خرید و فروش کالا یا خدمات ترید گفته می شود. یعنی حتی می توان گفت سوپرمارکت سرکوچه شما نیز ترید (Trade) می کند و برای خودش تریدر است!

اما اصطلاح ترید که در ایران بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند، اشاره به افرادی دارد که در بازارهای مالی، جهانی یا ارز دیجیتال اقدام به خرید و فروش سهام می کنند. یعنی اگر شما در یک کارگزاری ایرانی حساب افتتاح کرده باشید و فقط هم عرضه اولیه خرید و فروش کنید، بازهم مشغول ترید بوده و تریدر به حساب می آیید.

 

ترید

معمولاً تریدرها به گونه ای خرید و فروش می کنند که در قیمت های پایین تر خریداری کرده و در قیمت ها بالا بفروشند. با این کار سود به دست آورده و در نتیجه می توان گفت تریدری یک شغل است. اما شک نکنید که ترید کار چندان ساده ای نیست و باید برای ورود به این بازار با تمامی نکات ریز و درشت بازار آشنایی داشته باشید.
ای کلابز برآن شده است تا با همکاری مجرب ترین تریدرهای دنیا پکیج آموزش ترید کاملاً تصویری و رسانه ای را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در کنار مجرب ترین تحلیلگران ایرانی وارد بازار معامله شوید.

 

در این دوره چه چیزهایی را یاد خواهید گرفت؟

در این دوره 3 ماهه با مباحث کامل ترید ارز دیجیتال اعم از تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، مدیریت سرمایه و کندل خوانی آشنا شده و می توانید برای اولین بار در ایران ترید را به صورت زنده تجربه کنید.

  • فصل اول- آموزش مدیریت سرمایه و تکنیک های ورود سرمایه به بازار ترید
  • فصل دوم- آشنایی با کندل استیک ها و الگوهای مشهور کندل استیکی در دنیا
  • فصل سوم- یادگیری تحلیل تکنیکال
  • فصل چهارم- آشنایی با فیبوناچی و فلسفه آن
  • فصل پنجم- آشنایی با مک دی و آر اس آی
  • فصل ششم- آشنایی با استراتژی های متعدد کسب سود در بازارهای مالی
  • فصل هفتم- استفاده همزمان از اندیکاتور و اوسیلاتورها
  • فصل هشتم- ترید آنلاین

برای خرید این دوره جامع می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید:

– خرید دوره مقدماتی ترید – قیمت 150 هزار تومان
– خرید دوره متوسطه ترید- قیمت 230 هزار تومان
– خرید دوره پیشرفته ترید- قیمت 350 هزار تومان
– خرید دوره تکمیلی ترید- قیمت 500 هزار تومان
خرید پکیج کامل ترید- قیمت 1 میلیون 200 هزار تومان

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار