بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر عملکرد مطلوبی داشته و این موضوع به ویژه در بخش آلتکوین‌ها به خوبی مشخص است. ارزش بازار مجموع آلتکوین‌ها طی این مدت افزایش یافته و در چارت این شاخص، شاهد آمادگی کندل‌ها برای شکست الگوی پرچم صعودی هستیم. در صورت شکسته شدن این الگو، ارزش بازار به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت.

بر اساس داده‌های اخیر بازار، آلتکوین‌ها در حال شروع مرحله رشد و شکوفایی خود هستند. این دوره معمولاً با افزایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری همراه است.تحلیلگر کریپتو با نام رکت کپیتال (Rekt Capital) این روند را به اشتراک گذاشت و نشان داد که وضعیت فعلی ممکن است برای شرکت‌کنندگانی که به دنبال روندی صعودی هستند، ایده‌آل باشد.

 

 

 

خدمات پک کامل وریفای صرافی و بروکرهای ترید

یکبار هزینه کنید، با خیال راحت در معتبرترین صرافی ها وبروکرهای دنیا ترید کنید

 

وریفای تضمینی صرافی ها و بروکرها با ارائه پکیج مدارک کامل شامل پاسپورت، آیدی کارت، گواهینامه و قبض

وریفای صرافی و بروکرها و سایت های فریلنسری

پشتیبانی کامل و تضمین انجام وریفای

کیفیت مدارک با بالاترین کیفیت ممکن

پشتیبانی 24 ساعته

چاپ مدارک با مشخصات دلخواه فرد

وریفای صرافی های معتبر بایننس، کوکوین، کوین بیس، مکسی و بروکرها

 

تماس برای تهیه پکیج وریفای و اطلاع از شرایط با آیدی زیر:

https://t.me/binanceverificate

ثبت پیام برای وریفای

 

 

 

شکست الگوی پرچم صعودی در چارت ارزش بازار آلتکوین‌ها، به معنی شروع یک چرخه رشد در آینده نزدیک است. این الگوی تکنیکال، که به دلیل دقت در پیش‌بینی حرکات بازار مشهور است، نشان می‌دهد که آلتکوین‌ها در آستانه ورود به یک روند صعودی هستند که افزایش اخیر قیمت بیت‌کوین از آن حمایت خواهد کرد.
از آنجایی که قیمت بیت کوین به بالای ۴۸ هزار دلار رسیده و همچنان در حال افزایش است، روند صعودی آن تأثیر مثبتی بر بازار آلتکوین‌ها خواهد داشت. در حال حاضر، بسیاری از معامله‌گران خوش‌بین هستند و آلتکوین‌های مختلف را به سبد سرمایه‌گذاری خود اضافه می‌کنند. هدف از این نوع استراتژی، کاهش ریسک نوسانات است و به گونه‌ای طراحی شده که در صورت رشد آلتکوین‌ها، سود بیشتری کسب شود.

 

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار