کارمزد تراکنش‌های شبکه اتریوم با افزایش اشتیاق سرمایه‌سرمایه‌گذاران برای استاندارد توکن جدید و غیر رسمی ERC-404 به بالاترین حد خود در ۸ ماه گذشته رسیده است.

به گزارش کوین‌تلگراف، میانگین قیمت گس اتریوم در ۹ فوریه (۲۰ بهمن) به اوج ۷۰ گیگاوی معادل ۶۰ دلار برای یک تراکنش استاندارد رسید. البته که این شاخص تا اوج ۳۷۷ گیگاوی نیز افزایش داشت که بالاترین سطح از ۱۲ مه ۲۰۲۳ (۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲) تاکنون بود.
در‌حالی‌که دلایل این افزایش قابل‌توجه را می‌توان به عوامل مختلفی نسبت داد، اما به نظر می‌رسد که بیشتر تحت‌تأثیر هیجانات مربوط به معرفی استاندارد توکن آزمایشی ERC-404 باشد.

موج ناشی از معرفی ERC-404 از ۵ فوریه (۱۶ بهمن) آغاز شد، زمانی که پروژه‌ای به نام پاندورا (Pandora) این استاندارد آزمایشی را راه‌اندازی کرد. قیمت توکن این پروژه از آن زمان تاکنون بیش از ۶٬۱۰۰درصد رشد داشته و حجم معاملات آن به بیش از ۴۷۴میلیون دلار رسیده است.

هدف ERC-404 ادغام استاندارد‌های کنونی اتریوم برای توکن‌ها ERC-20 و ERC-721 (برای NFTها) به یکدیگر است. این استاندارد‌ جدید امکان ایجاد NFT‌های تقسیم‌پذیر (Fractionalized) فراهم می‌کند. این ویژگی به چندین کیف پول اجازه می‌دهد تا هم‌زمان هر کدام مالک بخشی از یک NFT باشند و از آن بخش برای دریافت وام، سهام گذاری یا انجام معاملات استفاده کنند.

باوجود استفاده از پیشوند ERC برای نام‌گذاری این نوع جدید توکن، این پروتکل هنوز غیررسمی است. یکی از توسعه‌دهندگان پروژه پاندورا با نام مستعار «ctrl» در ۹ فوریه (۲۰ بهمن) گفت که تیم درحال کار بر روی کاهش شدید هزینه گس است.

 

 

 

 

خدمات پک کامل وریفای صرافی و بروکرهای ترید

یکبار هزینه کنید، با خیال راحت در معتبرترین صرافی ها وبروکرهای دنیا ترید کنید

 

وریفای تضمینی صرافی ها و بروکرها با ارائه پکیج مدارک کامل شامل پاسپورت، آیدی کارت، گواهینامه و قبض

وریفای صرافی و بروکرها و سایت های فریلنسری

پشتیبانی کامل و تضمین انجام وریفای

کیفیت مدارک با بالاترین کیفیت ممکن

پشتیبانی 24 ساعته

چاپ مدارک با مشخصات دلخواه فرد

وریفای صرافی های معتبر بایننس، کوکوین، کوین بیس، مکسی و بروکرها

 

تماس برای تهیه پکیج وریفای و اطلاع از شرایط با آیدی زیر:

https://t.me/binanceverificate

ثبت پیام برای وریفای

 

 

 

 

ما در تلاش برای بهینه‌سازی هزینه گس هستیم؛ زیرا این بخش بزرگی از روند پذیرش پروتکل‌هایی است که می‌خواهند در اکوسیستم یکپارچه شوند… بنابراین در موارد خاص، می‌توانیم هزینه گس را به‌طور بالقوه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ درصد کاهش دهیم.

به گفته یکی از بنیان‌گذاران شرکت حسابرسی گس‌لایت با نام مستعار PopPunk در پلتفرم اکس، یک توکن ERC-404 تقریباً سه برابر مقدار مورد نیاز گس برای یک تراکنش متوسط NFT مصرف می‌کند.

بیشترین استفاده از شبکه اتریوم در ۹ فوریه (۲۰ بهمن) ناشی از افزایش فعالیت در صرافی غیرمتمرکز یونی‌سواپ بود.
بر اساس داده‌های پلتفرم برد‌آی (Birdeye)، بیشتر این فعالیت‌ها را می‌توان به حجم قابل‌توجه معاملاتی نسبت داد که توسط پاندورا، دی‌فراگز و دیگر پروژه‌های ERC-404 دیگر ایجاد شده است که مجموعاً حجم معاملاتی بیش از ۶۰۰ میلیون دلار در هفته گذشته داشتند.

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار