این هفته همه توجه‌ها به بیت کوین جلب شده است؛ زیرا این ارز دیجیتال با عبور از مرز ۵۰ هزار دلار به بالاترین سطح ۲ سال اخیر خود رسیده است.

با این وجود، اتریوم نتوانسته است صعود قابل توجهی را تجربه کند اما چندین دلیل فاندامنتال وجود دارد که به نظر می‌رسد می‌تواند منجر به افزایش قیمت این ارز دیجیتال در چرخه صعودی کنونی شود.

کارشناسان در رالی کریپتویی امسال، لقب ببر خفته را به اتریوم داده‌اند. این ارز دیجیتال در ۱۲ ژانویه به بالاترین سطح ۲۱ ماهه یعنی ۲۷۰۰ دلار رسید و یک مقاومت در این سطح به وجود آمد.
قیمت در این هفته روندی صعودی داشته، با این وجود نتوانسته است از این مقاومت عبور کند. همان‌طور که پیش از این در رمزارز نیوز گزارش شده است، اکنون بیش از یک چهارم موجودی اتریوم در پلتفرم‌های استیک ارز دیجیتال محبوس است.

این امر منجر به کاهش میزان اتریوم موجود در بازارها برای معاملات اسپات یا سرمایه‌گذاری شده است. علاوه بر این، ۰.۲۱ درصد از موجودی ETH به صورت سالانه سوزانده می‌شود.

بر اساس داده‌های پلتفرم Ultrasound.Money، موجودی اتریوم از زمان به‌روزرسانی مرج (Merge) در سپتامبر ۲۰۲۲، به میزان ۳۵۷۱۴۸ عدد، کاهش یافته است. با در نظر گرفتن قیمت‌های فعلی، این رقم به معنی کاهش ۹۴۷ میلیون دلاری موجودی طی ۱۸ ماه است.

 

 

 

 

خدمات پک کامل وریفای صرافی و بروکرهای ترید

یکبار هزینه کنید، با خیال راحت در معتبرترین صرافی ها وبروکرهای دنیا ترید کنید

 

وریفای تضمینی صرافی ها و بروکرها با ارائه پکیج مدارک کامل شامل پاسپورت، آیدی کارت، گواهینامه و قبض

وریفای صرافی و بروکرها و سایت های فریلنسری

پشتیبانی کامل و تضمین انجام وریفای

کیفیت مدارک با بالاترین کیفیت ممکن

پشتیبانی 24 ساعته

چاپ مدارک با مشخصات دلخواه فرد

وریفای صرافی های معتبر بایننس، کوکوین، کوین بیس، مکسی و بروکرها

 

تماس برای تهیه پکیج وریفای و اطلاع از شرایط با آیدی زیر:

https://t.me/binanceverificate

ثبت پیام برای وریفای

 

 

 

 

تأیید احتمالی صندوق‌های ETF اتریوم نیز می‌تواند موجب کاهش موجودی این ارز دیجیتال شود. علاوه بر این، پیشنهاد بهبود EIP-۴۸۴۴ که قرار است در ماه مارس در شبکه راه‌اندازی شود، هزینه‌های گس لایه ۲ را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد. این موضوع می‌تواند منجر به افزایش پذیرش، تعامل و تعداد تراکنش‌ها شود.

به گفته کایل ریدهد (Kyle Reidhead)، همه شاخص‌ها نشان‌دهنده افزایش تقاضا برای ETH است و هما‌ن‌طور که می‌دانید، طبق قوانین اقتصادی، افزایش تقاضا، افزایش قیمت را در پی خواهد داشت.

از طرفی، کاهش نرخ بهره فدرال رزرو باعث می‌شود که نگهداری وجه نقد جذابیت کمتری داشته باشد. این موضوع برای دارایی‌های کریپتو که بازدهی بیشتری ارائه می‌کنند، مطلوب است و می‌تواند باعث افزایش قیمت‌ها شود.
قیمت ETH طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ درصد افزایش یافته و به ۲۶۷۲ دلار رسیده است. با این وجود، مسیری طولانی برای ثبت سقف‌های جدید در پیش دارد.

ارسال دیدگاه

درآمد به دلار
+
درآمد به دلار